Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Będziechowo - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

290 405 zł207 m² 1 402,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

419 000 zł34 m² 12 323,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie położone jest w świetnej lokalizacji 200m od morza, zaledwie kilka minut spacerem od plaży i centrum miejscowości. Budynek Nadmorska 42b położony w głębi osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Miętowa

Siemianice(Będziechowo + 18 km)

1 150 000 zł133,67 m² 8 603,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom w Siemianicach! Jeśli marzysz o domu, który łączy w sobie bliskość natury, komfort nowoczesnych rozwiązań i przytulną atmosferę, ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł42,36 m² 6 728,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjne mieszkanie w dobrej lokalizacji, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł29 m² 18 275,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna oferta inwestycyjna 2 pokojowego apartamentu nad morzem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 000 zł36,24 m² 9 492 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M2.2 36,24m, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, balkon, II piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny, ul. Bałtycka

Rowy(Będziechowo + 18 km)

1 100 000 zł520 m² 2 115,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:-

Gotowy, dochodowy biznes nad morzem - Restauracja + Apartamenty | Rowy | 520 m2 Na sprzedaż w pełni funkcjonujący obiekt gastronomiczno-noclegowy w nadmorskiej miejscowości Rowy - popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Rowy

Rowy(Będziechowo + 18 km)

793 000 zł48,10 m² 16 486 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży apartament w nowo zrealizowanym budynku położonym 50 m od plaży w nadmorskiej miejscowości w gminie Ustka. Kameralny budynek usytuowany w pierwszej linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł124,38 m² 4 261,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Biuro "wex" Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 124,38m2 położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy w Słupsku przy.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł14 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjnie posadowiona działka o powierzchni 14 600m2 pośród rozległych terenów zielonych, lasów oraz agroturystyki konnej w malowniczej Łękwica, gmina Redzikowo! Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

564 000 zł71 m² 7 943,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam przytulne i wygodne mieszkanie w Słupsku, w centrum. Na sprzedaż wyjątkowe przestronne, słoneczne mieszkanie z trzema niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Będziechowo

Będziechowo,pomorskie

290 405 zł206 m² 1 409,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij